סטארגיימס: ריקודי פורטנייט מהחיים האמיתיים | Fortnite Dances

ריקודי פורטנייט מהחיים האמיתיים | Fortnite Dances


אם יש לכם ילדים בבית, קרוב לוודאי שאתם מכירים את פורטנייט-משחק הוידאו הפופולארי ביותר בעולם כיום, ואחד הפופולאריים והמצליחים ביותר בכל הזמנים. אחד הפיצ'רים החזקים בפורטנייט הוא הריקודים של הדמויות, אם תצפו מהצד בגיימר פורטנייט רציני אין סיכוי שלא תראו אותו עומד על הרגליים מדי פעם ופשוט מתחיל לרקוד באופן מוזר. 

על אף האמור במשפט הראשון, יש גם מבוגרים שאוהבים לשחק בפורטנייט, ביניהם כדורגלנים בליגות הטובות בעולם שחוגגים שערים עם הריקודים של המשחק. הדוגמה הבולטת ביותר היא של אנטוניו גריזמן מאתלטיקו מדריד, שכובש המון שערים וחוגג את כולם עם "ריקוד הלוזר" של המשחק. גם שחקן טוטנהאם דלה אלי חוגג שערים עם ריקוד פורטנייט, הדוגמאות ממשיכות לליגה הגרמנית ולכל רחבי אירופה.

לצד דוגמאות של העתקת הריקודים מפורטנייט לחיים האמיתיים, נתעכב לרגע על הכיוון ההפוך- מאיפה מפתחי פורטנייט לקחו את הריקודים למשחק? הנה המקור של שבעה ריקודים מתוך פורטנייט:

("ריקוד הסנפירים") Flapper Dance: הריקוד העתיק ביותר ברשימה בוצע לראשונה במחזה מוזיקלי לפני כ- 100 שנה! 

 

("חברים הכי טובים") Best Mates: ריקוד הבסט מייטס עם ריצת הברכיים לחזה והידיים המתנופפות בוצע על ידי כוכב הרשת מרלון ווב בוידאו שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו לפני כשנתיים. 

        

 

("דשדוש אלקטרוני") Electro Shuffle: לא ברור מה המקור המדויק לריקוד אלקטרו שאפל. הוא נולד בסצנת מסיבות אלקטרונית איפשהו והפך לתופעה ויראלית בסרטוני יוטיוב של רקדנים. מלבד פורטנייט גם המשחק אוברוואץ' אימץ את הריקוד. 

 

("ריקוד החוט הדנטלי") Floss Dance: לפני שנה הזמינה קייטי פרי במהלך הופעה ילד בשם ראסל הורנינג לרקוד לצליליה, מה שיצא לו נראה כריקוד הפשוט מכולם, אבל אי אפשר להישאר אדישים אליו.

 

("הרובוט") The Robot: ריקוד הרובוט בעל התנועות הממוכנות, המגושמות והמקובעות הומצא כבר לפני עשרות שנים אבל נכנס לתרבות הפופ כשבוצע על ידי מייקל ג'קסון. למטה משמאל הנה גם סצנה קורעת מצחוק על ריקוד הרובוט בסרט "יורו טריפ".

        

 

Turk's Dance: הריקוד של טורק לקוח מסצנה בפרק של סקראבס בה אחד הרופאים החל לפזז.

 

("הריקוד המדליק") Fresh Dance: ריקוד הפרש מגיע לפורטנייט מהקומדיה הנסיך המדליק מבל אייר (פרש פרינס) בה הריקוד בוצע על ידי קרלטון בנקס האגדי (בוידאו ביצוע מחודש שלו בתכנית ריקודים).