רד דד רידמפשן Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 cover

מועד השקה: נובמבר 2018. קונסולות: פלייסטיישן 4, אקס בוקס ONE.

האתר הרשמי של המשחק

"אמריקה, שנת 1899. סוף המערב הפרוע החל כשאנשי החוק צדים את שאריות כנופיות הפשע, אלה שלא ייכנעו מרצונם- ייהרגו"

המשחק הקודם שיצא לאקס בוקס 360 לפני 9 שנים היה ע-נ-ק, ולאחר שנים של שמועות, ספקות ועיכובים הוחלט להוציא משחק שני (ושלישי בסך הכל), זהו רד דד רידמפשן 2. משחק הפעולה בסגנון מערבון של חברת רוקסטאר גיימס האגדית, ששוב מוכיחה שהיא הרבה יותר מ-GTA.

רד דד רידמפשן 2 הוא פריקוול לרידמפשן 1- כלומר מתרחש לפניו, בגרסה בדיונית של מערב ארצות הברית (הפרוע) בשנת 1899. אנו משחקים את הדמות ארתור מורגן, פורע חוק החבר בכנופיית ואן דר לינדה, המתמודדת עם הדעיכה של המערב הפרוע בזמן שהיא נאבקת לשרוד מול כוחות ממשלתיים, כנופיות ואויבים אחרים. דמות משנית בעלילה הוא ג'ון מרטסון, הדמות הראשית של רד דד רידמפשן 1.
כמו קודמו וכמו GTA, רידמפשן 2 הוא משחק עולם פתוח, ובין המשימות השוטפות נצטרך לירות, לבצע מרדפים, מירוצי סוסים, לצוד, ולבנות את האופי של הדמות דרך בחירות מוסריות ומשימות בונוס. לגבי המעשים הרעים שלנו, במשחק יש מערכת שתעלה או תוריד את הדרישה שלנו למעצר עם כרזות Wanted שיגרמו לציידי ראשים לרדוף אותנו ולקבל כסף אם ירצחו אותנו (כמו בסרט שמונת השנואים).
הספקות ולאחר מכן העיכובים בהוצאת המשחק גרמו לציפייה גדולה בקרב גיימרים ברחבי העולם, וזה תרם לכך שרד דד רידמפשן 2 היה להשקה השנייה הגדולה בהיסטוריית הגיימינג, עם הכנסות של 725 מיליון דולר ומכירת 23 מיליון עותקים, בשבוע הראשון בלבד לצאתו. המשחק קיבל ביקורות טובות מגיימרים ששיבחו את העלילה, הדמויות ורמת הירידה לפרטים הקטנים.
עושים מסיבה במחנה
 
שותים רוקדים ושרים, אלה החיים.
משימת Blessed are the Meek
 
משחררים את מיכה מהכלא בסטראוברי
משימת A Quiet Time
 
צחקתי בקול: ארתור הולך עם לני לשתות אבל הוא נעלם...
משימת Pouring Forth Oil
אנחנו עוצרים רכבת עם אנשים עשירים ומתחילים לשדוד אותם, למקום מגיעים אנשי חוק רבים.
משימת A Fisher of Men
אנחנו לוקחים את ג'ק הקטן והחמוד לדוג, אך מפריעים לנו בבילוי שני אנשי חוק, פינקרטונים.
משימת The First Shall be Last
ציידי ראשים תפסו את שון ועומדים למסור אותו לכלא תמורת הרבה כסף, צריך לחלץ אותו.

דרג את רד דד רידמפשן 2