קול אוף דיוטי מלחמת העולם Call of Duty World War 2

מועד השקה: נובמבר 2017. קונסולות: פלייסטיישן 4, אקס בוקס ONE, גם מחשב אישי.

האתר הרשמי של המשחק

קול אוף דיוטי מלחמת העולם השנייה הוא המשחק ה-14 בסדרת משחקי קול אוף דיוטי הארוכה, והוא השני בסדרה שמתרחש בזמן מלחמה זו, הראשון היה Call of Duty: World at War שיצא ב-2008 לפלייסטיישן 3 ואקס בוקס 360.
 
המשחק כולו מתרחש ביבשת אירופה ומתרכז בפלוגה בצבא האמריקאי (1st Infantry Division- הדיוויזיה הראשונה) שמבצעת את הפלישה לנורמנדי. אנחנו שולטים בחייל היהודי רונלד "ריי" דניאלס (טוראי), חבריו לפלוגה הם טוראי דרו סטיילס, חייל ההנדסה הקרבית פרנק איילו, סמל וויליאם פירסון (מגולם על ידי השחקן ג'וש דוהאמל), מנהיג הפלוגה לוטנט (סגן) ג'וזף טרנט, וחברו הקרוב של דניאלס סמל ראשון רוברט זוסמן, גם הוא יהודי. 
באופן נדיר במשחקי קול אוף דיוטי, מד הבריאות של הגיימר לא מתמלא באופן אוטומטי כשהוא תופס מחסה, אלא עלינו להסתמך על חברי הפלוגה שיתנו לנו ערכות עזרה ראשונה וגם תחמושת. במצב העלילה שיעלה מתורגם בערוץ היוטיוב של סטארגיימס, אנחנו פולשים לנורמנדי, עושים את מבצע קוברה ומשחררים את צרפת מהנאצים. במצב מולטיפלייר יש כמה זירות קרב גיאוגרפיות שלא מופיעות במצב עלילה, ויש גם מרחב חברתי- המפקדה, בו השחקנים יכולים לתקשר זה עם זה.
המשחק קיבל ביקורות חמות ששיבחו את העלילה, התמיכה בלוחמים האחרים בשדה הקרב, ומצב המולטיפלייר. המשחק הכניס חצי מיליארד דולר שלושה ימים בלבד לאחר שחרורו, והוא היה למשחק הקונסולות שנמכר בקצב המהיר ביותר בשנת 2017.

דרג את המשחק Call of Duty World War 2

פרק 2: אלה משימות 2 ו-3, מבצע קוברה בו הצבא האמריקאי פורץ מחוץ לגבולות נורמנדי, ומביא להתמוטטות מערך ההגנה הגרמני בגזרה המערבית, מה שיאיץ משמעותית את התקדמות צבאות בעלות הברית לתוך צרפת הכבושה בידי הנאצים. 
במשימה 3 הפלוגה צריכה לכבוש את מריני, אזור בעל חשיבות אסטרטגית גבוהה משום ששליטה בו משמעותה שליטה על דרכי התחבורה בצרפת. הקרב בכנסייה היה גולת הכותרת של המערכה.

הביקורות סובייקטיביות ואין לראות בהן המלצה ישירה לרכישה של משחק או להיפך

הבלוג עצמאי לחלוטין ואינו מושפע משיקולים מסחריים כלשהם

כל הזכויות שמורות לסלי סבג