Hitman (2016) היטמן

כל מיקום במשחק הוא "ארגז חול" חי ופעיל, בו לכל דמות יש שם וכל חדר חשוב. לשחקנים יש חופש מוחלט לגבי כיצד, איפה ומתי הם מחליטים לחסל את המטרה. קיימת ציפייה ליצירתיות מצד השחקנים – יש לכם את הכוח והאינטליגנציה של סוכן 47, וזוהי הבחירה שלכם אם להשתמש באלימות או לתכנן בקפדנות התנקשות שמהווה יצירת מופת. המשחק בנוי בפרקים, דבר שמבטיח משחק מתמשך ומתפתח שנמשך שנה שלמה שבסיומה הקשת הסיפורית באה לידי סיום. אירועים רחבי היקף מוסיפים משימות מיוחדות וחיוניות לחוויית המשחק – דמיינו למשל מטרה שמופיעה אצל כל שחקן ברחבי העולם לתקופת זמן מוגבלת, ויש הזדמנות אחת בלבד לחסל אותה. כשמטרה זו נעלמת, היא נעלמת לנצח.

מועד השקה: מרץ 2016. קונסולות: פלייסטיישן 4, אקס בוקס ONE, מחשב אישי. 

 

האתר הרשמי של המשחק

היטמן, המשחק השישי בסדרת המשחקים המופלאה הוא משחק אקשן חשאי וברוטאלי בו עוקבת מכונת הציד המושלמת אחר הטרף שלה ברחבי העולם. היטמן יחזור אחורה לתקופה של לפני המשחק הראשון בסדרה, אך המשחק ברובו יהווה המשך לעלילת המשחק "היטמן אבסולושן" שיצא ב-2012 (מתפקדים בעבר בעקבות האירועים שעברנו באבסולושן). אנו נשחק את המתנקש סוכן 47, איש העולם הגדול הנמצא בשיאה של הקריירה שלו. בתור המוציא לפועל של חברת חוזים בינלאומית, עבודתו היא לחסל מטרות בפרופיל גבוה מסביב לעולם, תוך כדי שהוא נעזר במפעילתו הוותיקה דיאנה ברנווד.

המלצה- מי שלא שיחק במשחקים המצוינים הקודמים יוכל להשלים את הפערים במשחק הטרילוגיה של היטמן שיצא ב- 2013 לפלייסטיישן 3 ואקס בוקס 360. הטרילוגיה מכילה 3 משחקים: את המשחק השני (Hitman 2: Silent Assassin) השלישי (Hitman: Contracts) והרביעי (Hitman: Blood Money).

פתיח המשחק: מבחן קבלה

מבחן הקבלה שלו לתכנית הסוכנים היוקרתית ICA מורכב משתי משימות, אחת התנקשות בעבריין בינלאומי על יאכטת פאר, ושנייה חיסול של מרגל אמריקאי לטובת ברית המועצות.  

מי שמכיר את משחקי היטמן יודע שהקטע של המשחק הוא לבצע את החיסולים בדרכים שונות, וככה הסרטונים יעלו כאן. המשימה הראשונה על היאכטה נעשית ב- 4 דרכים:

0:00 קבלת פנים לסוכנות 3:50 חיסול קלווין ריטר בירייה בראש 12:00 חניקה עם חוט ברזל 19:00 הטבעה באסלה 24:00 התחפשות לנורפולק שאמור להיפגש איתו 32:25 המבחן הסופי

משימה שנייה: איטליה

יוצאים למשימה בעיירת החוף הבדיונית ספיאנצה שבאיטליה.

0:00 פתיחת המשימה וקבלת מידע על המטרות 2:20 חיסול ויקטור קארוסו בדחיפה מצוק + חיסול פרנצ'סקה דה סאנטיס כמאמן הגולף המאהב 25:40 חיסול ויקטור ופרנצ'סקה עם ירי תותח עתיק 39:25 חיסול ויקטור על קבר אימו והשמדת הגופה עם מכסחת דשא 46:25 חיסול פרנצ'סקה עם נטיף שנופל במערה + חיסול ויקטור בתור פסל 55:30 חיסול ויקטור עם כדור גולף מתפוצץ + חיסול פרנצ'סקה בהתחשמלות 1:00:35 התחפשות לכומר, חיסול ויקטור בתור פסיכולוג + חיסול ויקטור ודליה בפיצוץ דרך הארובה 1:12:25 סצנת הסיום של המשימה

משימה ראשונה: פריז

יוצאים למשימה ראשונה בפריז, חיסול של שני אנשים מסוכנים המנהלים את רשת המרגלים הארסית IAGO. 

 

0:00 פתיחת המשימה וקבלת מידע על המטרות
2:40 חיסול דליה ו-ויקטור בתור ברמן
23:00 חיסול דליה בתור השייח' + זריקת ויקטור לנהר
36:15 חיסול דליה בתור מר ריפר + הפלת רמקול על ויקטור
42:35 זריקת דליה מהמרפסת על ויקטור
48:30 הפלת מערכת התאורה על ויקטור + פיצוץ פטריית חימום גז על דליה

משימה שלישית: מרוקו

יוצאים למשימה בעיר מרקש שבמרוקו. קלאוס סטרנדברג, בנקאי שבדי מושחת שמעל בכספי העם המרוקאי, מחולץ ממאסר על ידי רמטכ"ל הצבא המרוקאי רייזה זיידאן, שמטרתו להתסיס את העם על מנת שיתפרע ברחובות, כך הממשלה תאבד שליטה ותיאלץ להכריז על משטר צבאי. צריכים לחסל את שניהם, סטרנדברג מסתתר בשגרירות שבדיה, וזיידאן פועל מתוך מפקדה מאולתרת שהקים בבית ספר נטוש.

0:00 - קבלת מידע על המטרות
1:45 - מגיעים למרקש
2:10 - חיסול זיידאן כשבוי + סטרנברג כמסאז'יסט
17:00 - חיסול זיידאן עם מנורת שמן + שריפת סטרנדברג
25:00 - חיסול זיידאן במכונת הדפסה + הפלת צבי על סטרנדברג
44:35 - פיצוץ מצלמה על סטרנברג + אסלה על זיידאן
51:00 - חיסול זיידאן וסטרנדברג יחד בירי טנק
1:01:35 - סצנת סיום

הביקורות סובייקטיביות ואין לראות בהן המלצה ישירה לרכישה של משחק או להיפך

הבלוג עצמאי לחלוטין ואינו מושפע משיקולים מסחריים כלשהם

כל הזכויות שמורות לסלי סבג