סטארגיימס: וולפנשטיין: יאנגבלאד | Wolfenstein: Youngblood

וולפנשטיין: יאנגבלאד | Wolfenstein: Youngblood

 

וולפנשטיין הם משחקי מלחמה המתרחשים במציאות חלופית בה הנאצים ניצחו את מלחמת העולם השניה: 

וולפשנטיין: הסדר החדש | Wolfenstein: The New Order

וולפנשטיין: הענק החדש | Wolfenstein II: The New Colossus 

וולפנשטיין: יאנגבלאד | Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein: Youngblood | וולפנשטיין: יאנגבלאד

המשחק Wolfenstein: Youngblood ("הטירה הנאצית: דם צעיר") הוא ספין-אוף של סדרת משחקי וולפנשטיין. במשחק נשלוט באחת מצמד האחיות ג'סי וסופיה בלאזקוביץ, את השנייה משחק המחשב, או חבר במולטיפלייר. 

Wolfenstein: Youngblood וולפנשטיין: יאנגבלאד
מועד השקה: אוגוסט 2019. קונסולות: פלייסטיישן 4,
אקס בוקס ONE, גם מחשב אישי.

האתר הרשמי של המשחק

וולפנשטיין יאנגבלאד הוא המשחק הראשון בסדרה בו נוכל לבצע משימות בסדר לא ליניארי קבוע מראש, בנוסף ניתן לשחרר מנעילה ציוד חדש ולרכוש מיומנויות לחימה פיזיות. Wolfenstein: Youngblood קיבל ביקורות מעורבות, באתר IGN נכתב כי המשחק "לא מתקרב לשחזר את ההנאה של קודמיו". גיימספוט נתן ביקורת טובה של 8/10 וציין לטובה "קרבות מאתגרים" ו- "תקיפות RPG אשר מרעננות את גיימינג היריות הבסיסי" בצורה טובה מאשר במשחקים הקודמים. מבחינת מכירות הוא הצליח במיוחד בבריטניה ויפן.


מבוא לעלילה: המשחק מתרחש 20 שנה לאחר מאורעות Wolfenstein II: The New Colossus, אמריקה ורוב העולם משוחררים מהשלטון הנאצי, אניה ובי.ג'יי בלאזקוביץ הנשואים מגדלים את זוג התאומות שלהם ג'סי וסופיה, עם חינוך לחימה לשם הגנה עצמית. אבל בשנת 1980, בי.ג'יי נעלם ללא זכר, האחיות ג'סי וסופיה וחברתן אבי מגלות חדר סודי בעליית הגג עם מפה, ממנה עולה כי האב טס לפריס הכבושה בידי הנאצים על מנת להיפגש עם מתנגדים צרפתים.

הבנות שלא מאמינות כי הרשויות האמריקאיות יחלצו את אביהן מצרפת, גונבות מסוק FBI וטסות לשם. הן פוגשות את מנהיגת ההתנגדות, ג'ולו, שמאשרת כי פגשה את אביהן אולם אינה מודעת למיקומו הנוכחי. הן מגלות כי הוא מנסה להיכנס למתקן נאצי סודי הנקרא Lab X. על מנת שיוכלו גם להיכנס למתקן, הבנות עוזרות לכוחות ההתנגדות לפרוץ למחשבי האבטחה של  Lab X, אולם כשאבי מנתחת את המידע היא מבינה כי ג'ולו היא סוכנת נאצית...