סיקורים וביקורות של משחקים חדשים

Metal Gear Solid V:

The Phantom Pain

מטאל גריד סוליד 5: פנטום הכאב הוא אחד המשחקים המצופים של השנה עם העיצוב העשיר והחזות הריאליסטית (מספיקה צפייה בטריילר).  זה משחק שמסמן ציון דרך בתעשיית המשחקים מבחינת העלילה הקולנועית שלו, והדרישות המשחקיות הכבדות. עיצוב עולם פתוח יאפשר לגיימר חופש אולטימטיבי כיצד לגשת למשימות ולהתקדם במשחק באופן כללי. המשחק מהווה המשך לעלילת המשחק מטאל גיר סוליד 5 גראונד זירוז...

המשך>>

Batman: Arkham Knight

באטמן: ארקהם נייט ("באטמן: אביר ארקהם") מביא את הטרילוגיה עטורת הפרסים מאולפני רוקסטדי לסיכום אפילוגי, ומציג את הגרסא המעוצבת בייחודיות של רוקסטדי לבאטמוביל. הוספה זו של הרכב האגדי אשר חיכו לה בהתלהבות זמן רב, יחד עם המשחקיות המשובחת של סדרת משחקי ארקהם, מציעה לגיימרים את החוויה המושלמת והאולטימטיבית כבאטמן כאשר הם קורעים את הרחובות וממריאים לאורך השמיים של העיר גות'אם. בסיום מפוצץ זה, באטמן מתמודד עם האיום...

המשך>>

Dark Souls 2

 

משחק ההמשך לדארק סולס- הלהיט של שנת 2011 עם חווית הפצצות האולד סקול הייחודית, כבשה את דמיוניהם של גיימרים ברחבי העולם עם אתגר מדהים וגמול רגשי עז. המשחק השני מביא חידושים מרתקים למצב המשחק היחיד והמולטיפלייר (שחקן נגד שחקן וגם משימות שיתופיות). הצטרף למסע האפל וחווה מפגשים מכריעים עם האויב, סכנות שטניות ואתגרים בלתי פוסקים. לך אל מעבר לגבולות המוות.

המשך>>

The Witcher 3: Wild Hunt 

The Witcher 3: Wild Hunt מביא משחק תפקידים הנערך בעולם פנטזיה מדהים, מלא בבחירות משמעותיות והשלכות הרות גורל. אנו נשחק את צייד המפלצות המקצוען גראלט מריביה, שעליו  למצוא ילד נבואה בעולם פתוח עצום רווי ערי סחר, איים פיראטיים ויקינגים, מעברי הרים מסוכנים ומערות נשכחות לחקור. המשחק עשיר באפשרויות עלילה גם בעלילה הראשית ובעלילת הצד המשנית, עם עולם פתוח עצום המושפע על ידי השחקן יותר מאי פעם.

המשך>>

Assassin's Creed Unity

 

הפרק השביעי העיקרי בסדרת אססינס קריד, וממשיך דרכו של אססינס קריד IV: דגל שחור  של 2013. בהתרחשותו בפריז במהלך המהפכה הצרפתית, סיפור השחקן-היחיד עוקב אחר ארנו דוריאן במאמציו לחשוף את הכוחות האמיתיים מאחורי המהפכה. המשחק שומר את החקירה של העולם הפתוח מגוף שלישי של הסדרה כמו שגם מציג קרב מחודש, פרקור ומערכת התגנבות. 

 

המשך>>

Alien: Isolation

 

Alien: Isolation ("הנוסע השמיני: בידוד") עוקב אחרי אמנדה ריפלי, אשר חוקרת את היעלומתה של אימה- אלן ריפלי. אמנדה מועברת לתחנת החלל סבסטופול כדי למצוא את הקופסה השחורה של הנוסטרומו ומגלה שהנוסע השמיני השליט טרור בתחנה והרג את רוב הצוות. 

 

בניגוד לרוב המשחקים האחרים של סדרת הנוסע השמיני, המשחק כולל נוסע שמיני אחד שלא ממש ניתן להרוג אותו ברוב הזמן של המשחק. המשך>>

Thief

 

במשחק הרביעי בסדרת הפולחן הקלאסית של משחקי ההתגנבות "Thief" נשלוט בגנב המיומן גארת, כשהוא עובר סדרה של משימות שרובן מתמקדות בגניבה מהעשירים. כמו במשחקים הקודמים בסדרה, שחקנים חייבים להשתמש בהתגנבות כדי להתגבר על אתגרים, בעוד שאלימות נותרת כמוצא אחרון והכי פחות יעיל.

 

המשך>>

Wolfenstein: The New Order

 

וולפנשטיין מתרחש בהיסטוריה חלופית של 1960, במסגרתה הנאצים ניצחו את מלחמת העולם השנייה, ועלילת המשחק עוקבת אחר גיבור מלחמה בשם וויליאם בלזקוביץ' ומאמציו למנוע מהנאצים להשתלט על העולם. העלילה במשחק מסודרת לפי פרקים שהשחקן ממלא כדי להתקדם בסיפור, עלילה שמשתנה בהתאם לבחירה מסוימת שהשחקן עושה בפרולוג של המשחק כשכמה דמויות ונקודות ציון מוחלפות על פני ציר הזמן.

המשך>>

The Evil Within

 

בעלילת המשחק נמצא הבלש סבסטיאן "סב" קסטלנוס שחוקר סצנת רצח המוני מזוויע בבית חולים לחולי נפש ב- ביקון, יחד שותפו ג'וסף אודה ובלשית "טירונית" ג'ולי קידמן. במהלך החקירה הם נתקלים בכוח מרושע ועוצמתי, ואחרי שרואה את הטבח של חבריו השוטרים בידי גבר שלובש קפוצ'ון לבן והיה מכוסה בצלקות שריפה, סבסטיאן נתקל במארב ומאבד את הכרתו. הוא מתעורר בעולם מופרע כאשר העיר קרימסון עברה רעידת אדמה מאסיבית.

 

המשך>>

Call of Duty: Advanced Warfare

 

בשנת 2054 טוראי ג'ק מיטשל מחיל הנחתים של ארה"ב משתתף בקרב נגד צפון קוריאה בסאול, יחד עם חבריו לחוליה טוראי ויל איירונס וסמל קורמק. באמצע הקרב, וויל נהרג בזמן פעולה, וידו הימנית של מיטשל נפגעת מהכתף והלאה, מה שמאלץ אותו להשתחרר מהשירות הצבאי. לאחר שמשתתף בהלוויה הצבאית של וויל, מציעים למיטשל להצטרף לתאגיד אטלס, חברה צבאית פרטית העוצמתית בעולם, בראשותו של המנכ"ל ג'ונתן איירונס (קווין ספייסי!). המשך>>

Infamous Second Son

 

במשחק נשלוט בדמות הראשית דלסין רואו מנקודת מבט של גוף שלישי ונשוטט בחופשיות בסיאטל בפלטפורמת "העולם הפתוח". השחקן מטפס בסגנון פרקור על משטחים אנכיים כמו גורדי שחקים ועוד. דלסין הוא קונדואיט, מה שמאפשר לו להשתמש ביכולות העל ע"י מניפולצייה של חומרים כמו עשן, ניאון, וידאו, ובטון. 

 

המשך>>

Watch Dogs

 

המשחק מתרחש בעיר שיקגו הבדיונית-עתידנית וסובב סביב סיפורו של איידן פירס, האקר מיומן שיכול לפרוץ לכל מחשב בעיר, לגנוב מידע ולחסל אנשים. בנוסף יש לאיידן פירס  גישה למערכת ההפעלה ששולטת בעיר שיקגו באמצעות המכשיר המיוחד שלו- "פרופיילר". בשל מאורעות העבר המחרידים במסגרתם נרצחה אחייניתו, איידן פירס נלקח למסע נקמה אישי נגד עולם הריגול וכל הקשור באבטחה, מעקבים... המשך>>