top of page

דה דיוויז'ן The Division 2

the Division 2

מועד השקה: מרץ 2019. קונסולות: פלייסטיישן 4, אקס בוקס ONE.

האתר הרשמי של המשחק

המשחק דה דיוויז'ן 2 בסדרת טום קלנסי ממשיך מבחינה עלילתית את דה דיויז'ן 1 שיצא בשנת 2016, בו הופצה בניו יורק מגיפת "רעל ירוק" על ידי טרוריסט סביבתי. דה דיוויז'ן 2 נערך חודשים ספורים לאחר סיום המשחק הקודם ונערך בבירת ארצות הברית, וושינגטון, ששרויה בכאוס לאחר פריצת מגיפה נוספת.

דה דיוויז'ן 2 הוא משחק עולם פתוח דינמי ועוין, בו נוביל יחידת סוכני עלית אל תוך וושינגטון הנגועה, על מנת להשיב את הסדר ולמנוע את קריסתה של הבירה, השרויה בכאוס שלם בו אזרחים נלחמים זה בזה. על מנת להשליט סדר ולבנות את העיר מחדש, ממשלת ארה"ב מפעילה חוליית סוכנים מיוחדת הנקראת Strategic Homeland Division (SHD), או בקיצור The Division ("האוגדה"). לסוכנים יש ציוד טכנולוגי משוכלל, וחופש פעולה רחב בהתמודדות עם איומים, די ברור מה זה אומר.

בתחילת המשחק רוב אנשי השלטון והצבא כבר נטשו את וושינגטון הבירה, שהתדרדרה אל אנרכיה וחוסר סדר. הבית הלבן, אליו אנחנו נכנסים כבר בסרטון השני, נשלט על ידי המפקדים של סוכני הדיוויז'ן ומשמש כבסיס צבאי. בעיר אין מטר מרובע אחד בטוח, ואנחנו נצטרך לנקות אותה מההתחלה ועד הסוף. יש שלושה ארגוני טרור עיקריים עימם נתמודד: the Hyenas (ה"צבועים") המורכב מפושעים וגנבים שפשוט מנצלים את המצב למטרות רווח. the Outcasts (המנודים), אלה שנדבקו במחלה אך ברחו ממחנות ההסגר, והם שואפים לנקום באלה שלדעתם אחראים להידבקותם במחלה והכליאה שלהם. True Sons (הבנים הנאמנים) ארגון המורכב מאנשי חוק לשעבר, שלקחו את החוק לידיים ומאמינים שדרכם הרצחנית תביא להשבת הסדר.

בנוסף, נשיא ארצות הברית, שנקרא במשחק אנדרו אליס, נעדר וקיים חשש כבד לחייו לאחר שמטוס חיל האוויר האמריקאי התרסק בסמוך לגבעת הקפיטול. אנחנו מחלצים את הנשיא בסרטון מספר 6 שלהלן.

המשחק  The Division 2 קיבל ביקורות די טובות, אני גם יכול להעיד שאני התמכרתי לתקופה של איזה חודש. עם זאת, דה דיוויז'ן 2 נורא חוזר על עצמו, העלילה בקושי קיימת (לכן גם הפסקתי לתרגם את הסרטונים, אין ממש מה), וחיבור אינטרנט טיפה עמוס יגרום לדיליי מציק במשחק, מה שיגרום לאויבים לחסל אתכם ללא הצדקה.

פרק 1, משימת Dawn's Early Light
 
מנקים את אזור הבית הלבן מכוחות חבלניים ואז נכנסים לתוכו, זהו בסיס המבצעים שלנו.
פרק 2, Grand Washington Hotel
 
מחלצים את בתה של אודסה סוייר, אלינור, שנחטפה על ידי המחבלים ומוחזקת כבת ערובה.
פרק 3, Jefferson Trade Center
 
לא היה כאן סוף טוב: סוכן הדיוויז'ן אספינוזה שהוחזק בשבי מוצא להורג.
פרק 4, American History Museum
 
במרתף מוזיאון ההיסטוריה האמריקאית יש בית כלא מאולתר עם מידע מודיעיני חשוב.
פרק 5, Air and Space Museum
 
הולכים למוזיאון והאוויר והחלל שבוושינגטון כדי להרוס את אמצעי הייצור של טרו סאנז.
פרק 6, Bank Headquarters
עלינו לפרוץ לבנק שנכבש בידי המחבלים ולבדוק מה הם גנבו מאייר פורס 1, ומצילים את הנשיא.
פרק 7, DCD Headquarters
 
צריכים לנקות את בניין DCD עליו השתלטו מחבלים, להרוס את המעבדות ולקחת חומר חקירה.
לא יכולתי להמשיך את שאר הסרטונים בגלל מקרה המחיקה של הפלייסטיישן שלי, זה קרה קצת אחרי שסיימתי את המשימה האחרונה, כשאתה מגיע לרמה 30. מה שקורה ברמה 30 זה שהעלילה מסתיימת, אבל המשחק כאילו מתחיל מחדש, אתה מאבד את המאחזים והבסיסים שלך, המפה כולה נצבעת באדום וצריך להתחיל לנקות את העיר שוב, עם דרישות ואסטרטגיות לחימה קצת שונות. 
bottom of page