Batman: Arkham Knight | באטמן: ארקהם נייט

באטמן: ארקהם נייט- Batman: Arkham Knight ("באטמן: אביר ארקהם") מביא את הטרילוגיה עטורת הפרסים מאולפני רוקסטדי לסיכום אפילוגי, ומציג את הגרסא המעוצבת בייחודיות של רוקסטדי לבאטמוביל. הוספה זו של הרכב האגדי אשר חיכו לה בהתלהבות זמן רב, יחד עם המשחקיות המשובחת של סדרת משחקי ארקהם, מציעה לגיימרים את החוויה המושלמת והאולטימטיבית כבאטמן כאשר הם קורעים את הרחובות וממריאים לאורך השמיים של העיר גות'אם. בסיום מפוצץ זה, באטמן מתמודד עם האיום האולטימטיבי נגד העיר שעליה הוא נשבע להגן, כאשר הדחליל חוזר לאחד בין פושעי העל של העיר גות'אם ולהרוס את באטמן לנצח.

מועד השקה: יוני 2015. קונסולות: פלייסטיישן 4, אקס בוקס ONE, המחשב האישי PC.

 

האתר הרשמי של המשחק

זהו המשחק הרביעי בסדרת משחקי "באטמן: ארקהם" המוצלחת, בשלושתם שיחקתי: באטמן ארקהם אסיילום (2009), ארקהם סיטי (2011) וארקהם אוריג'ינס (2013, פלייסטיישן 3, סרטונים שלו בעמוד הפייסבוק).

"להיות הבאטמן"- תחווה את חווית באטמן לשלמותה כאשר האביר האפל נכנס לפרק המסכם של טרילוגיית ארקהם של רוקסטידי. הגיימרים יהפכו להיות הבלשנים הטובים בעולם כמו שלא נעשה אף פעם בזכות ההכנסה של הבאטמוביל ושדרוגים אשר מוסיפים זרימת לחימה חופשית, התגנבות, זיהוי פלילי וניווט.


קבלו את הבאטמוביל- הבאטמוביל קם לחיים עם עיצוב חדש ומקורי לחלוטין אשר כולל נראות ויזואלית מיוחדת וטווח מלא של גאדג'טים בעלי טכנולוגיה משוכללת. הרכב מעוצב כך שניתן לנהוג בו באופן מלא לאורך עולם המשחק ובעל יכולת טרנספורמציה ממוד של שימוש במהירות גבוהה במצב מרדף למוד רמת לחימה צבאית. הרכב האגדי הזה מצוי בלב עיצוב המשחק ומאפשר לשחקנים לקרוע את רחובות הערים ובמהירויות מדהימות תוך כך שהם כובשים את נבלי- העל המסוכנים ביותר של  של העיר גות'אם. כמו כן הבאטמוביל מרחיב את היכולות של באטמן בכל מובן שהוא, מטווח של יכולות ניווט ויכולות זיהוי פלילי ועד ליכולות לחימה ופתירת תעלומות, בכך הרכב יוצר תחושה של איחוד חלק וכנה של איש ומכונה.

סיום אפילוגי לטרילוגיית ארקהם של רוקסטדי- באטמן: ארקהם נייט מביא עימו מלחמה כוחנית לעיר גות'אם. ההתכתשויות בעלות האופי 'פגע וברח' של באטמן ארקהם אסיילום, אשר התפתח לתוך קונספירציה הרסנית נגד האסירים במשחק השני באטמן ארקהם סיטי, מגיעה לשיאה בעימות האולטימטיבי בקרב על עתידה של גות'אם. תחת הרחמנות של הדחליל, גורל העיר תלוי באוויר בעוד מצטרף אליו האביר של ארקהם, דמות חדשה ומקורית לחלוטין בעולמו של באטמן, בנוסף לסגל עצום של נבלי- על ידועים לשמצה כולל הארלי קווין, הפינגווין, דו-פרצוף ואיש החידות.

חקור את העיר גות'אם בשלמותה- בפעם הראשונה, לשחקנים יש את האפשרות לחקור את העיר גות'אם בעולם משחק פתוח לחלוטין אשר מאפשר נדידה חופשית. פי 5 יותר מאשר בבאטמן ארקהם סיטי, העיר גות'אם הובאה לחיים עם אותה רמת אינטימיות ואותה רמה של עבודת יד בתשומת לב לפרטים אשר סדרת משחקי ארקהם ידועה בה.

משימות צד יוקרתיות- מתאפשרת לשחקנים היכולת לטבול עצמם באופן מלא בתוהו ובוהו המתפרץ ברחובות של גות'האם. מובטחים מפגשים עם גאוני פשע מהפרופיל הגבוה ביותר, לצד האפשרות כמובן בו בעת להתמקד בלמגר נבלי-על אינדיבידואלים מזדמנים או להמשיך בסיפור המרכזי.

מאפייני לחימה וגאדג'טים חדשים- לרשותך עומדים יותר מהלכי לחימה וגאדג'טים מהטכנולוגיה הגבוהה ביותר אי פעם.  יכולת גלישה חדשה מאפשרת לבאטמן להתפרס על גאדג'טים ללחימה כגון באטארנגס, רובה גראפנל או אקדח הקו המאפשר להיתלות במהלך גלישה, בעוד חגורת השירות של באטמן שוב משודרגת כך שהיא מכילה את כל הגאדג'טים החדשים אשר מרחיבים את הטווח פעולה שלו בזיהוי פלילי, פלישה, התגנבויות ויכולות לחימה.

הביקורות סובייקטיביות ואין לראות בהן המלצה ישירה לרכישה של משחק או להיפך

הבלוג עצמאי לחלוטין ואינו מושפע משיקולים מסחריים כלשהם

כל הזכויות שמורות לסלי סבג