דארק סולס 3 - Dark souls III

למשחק הקודם דארק סולס 2

לדברי הידטאקה מיאזאקי, הבמאי הראשי והיוצר של סדרת משחקי דארקסולס, המשחקיות של דארק סולס 3 (Dark souls III), משחק התפקידים – אקשן מנקודת מבט של גוף שלישי, ממשיך את הכיוון של המשחק השני בסדרה. אנו מצויידים במגוון נשקים כולל חץ וקשת, חומרי נפץ כמו פצצות אש, חרבות גדולות וזוג חרבות לנשיאה בשתי הידיים שמסייעים לנו להילחם באויבים, וכן מגוון מגינים בהם ניתן להשתמש כדי 

דארק סולס 3 - Dark souls III

להדוף מתקפות של אויבים ולהתגונן מנזק. בנוסף, ניתן להתחמק ממתקפות ע"י התחמקות וגלגול. מדורות המשמשות כנקודות שמירה מופיעות במשחק זה בדומה לגרסאות קודמות. במשחק מופיע גם קסם ובנוסף חזר מד הקסם, בדומה למשחק Demon's Souls

 

לכל מתקפה יש שני סגנונות שונים. אחד מהם הוא סגנון תקיפה סטנדרטי והאחר מאפשר לגיימר עלייה בדרגה. יש לנו "נקודות קסם" כדי לבצע ניסים וקסמים, על מנת למלא את מלאי נקודות הקסם יש לצרוך "Ash Estus Flask". יש שני סוגים של Estus Flask במשחק. הראשון יכול לעזור במילוי נקודות הקסם והשני ממלא את נקודות הפגיעה.

מועד השקה: מרץ 2016. קונסולות: אקס בוקס ONE, פלייסטיישן 4,  גם מחשב אישי. 

 

האתר הרשמי של המשחק

יכולת הקרב והתנועה שופרה בדארק סולס 3 והיא יותר מהירה וזורמת. תנועות מסוימות שלנו כמו צעדים לאחור והנפה של נשקים כבדים יכולות להיות מבוצעות ברצף ובמהירות, כך שנוכל לגרום ליותר נזק בפרק זמן קצר.

 

לאורך המשחק הגיימר נתקל בסוגים שונים של אויבים שלכל אחד יש התנהגויות ייחודיות. חלקן משנים את דפוסי הלחימה שלהם תוך כדי הקרב. כמו כן במשחק זה מוצגות תכונות חדשות של הקרבות, כולל Weapon Arts- יכולות מיוחדות שמשתנות מנשק לנשק ומאפשרות לעשות נזק גדול יותר ומהלכים ייחודיים לפרק זמן מוגבל ע"י שימוש בנקודות קסם.

בדארק סולס 3 יש מצבות קטנות שנדלקות כשנמצאים איתן באינטראקציה ומשמשות לא רק כמקור אור אלא גם מהוות חלק בעולם הרקע של המשחק. בגרסא זו יש יותר דגש על משחק התפקידים, ויכולת הבנייה של הדמויות הורחבה והנשקים שופרו כך שיהיו יותר אופציות טקטיות עבור הגיימר. המשחק מכיל פחות מפות מהמשחק הקודם בסדרה, אבל האזורים השונים חוברו אחד לשני והורחבו, דבר שמעודד חקירה. דירוג ההסתגלות שהופיע במשחק הקודם בסדרה הוסר, והמשחק מכיל אלמנטים של משחק רב שחקנים, בדומה למשחקים הקודמים בסדרה.

Dark souls III - טריילר המשחק  דארק סולס 3